Monitorowanie szkodników

Monitorowanie szkodników polega na analizowaniu aktywności szkodników, aby wcześnie wykryć ich istnienie w obiekcie (lub wokół obiektu) i zwalczyć to zagrożenie. W porę podjęta decyzja o monitorowaniu szkodników zapewni wysokie bezpieczeństwo chronionego obiektu przed szkodnikami.

Monitorowanie obiektu pozwala nam nakreślić miejsce występowania nieproszonych szkodników, insektów czy gryzoni i przeprowadzić sprawnie zabieg interwencyjny w celu usunięcia niebezpieczeństwa w odpowiednią porę.

Podjęcie decyzji o współpracy z nami i monitorowaniu swojego obiektu przed szkodnikami zapewni Państwu bezpieczeństwo przed szkodnikami zależnie od potrzeb: wewnątrz budynku, na zewnątrz budynku przy ogrodzeniu czy przy samym budynku.

Dzięki naszej usłudze monitoringu możemy wykonywać sekwencję zaplanowanych działań i obserwacji obiektu, razem z pomiarami wszelkich aspektów aktywności szkodników w celu stałego nadzoru czy monitorowany obiekt jest bezpieczny. Monitorując obiekty takie jak magazyny, hale produkcyjne, centra handlowe, biura, serwerownie i inne, wykonujemy między innymi wywiad, inspekcję czy przegląd urządzeń do monitorowania szkodników. Monitorowanie obecności szkodników w obiekcie powinno być przeprowadzane przynajmniej raz na miesiąc, a w wybranych przypadkach częściej.

Poprzez szczegółowy i stały monitoring szkodników naszej firmy DDD, oszacowanie liczebności szkodnika, określenie miejsca jego występowania są dużo prostsze i szybsze oraz pozwalają na przeprowadzenie skutecznych działań, mających na celu zlikwidowanie szkodników. Monitoring szkodników pozwala uniknąć strat, dbać o czystość, higienę i bezpieczeństwo danego obiektu.

Monitorowanie szkodników to proces złożony, ale sprawdzony i z powodzeniem wykorzystywany przez wiele firm. Przeprowadzanie analiz zagrożeń, określenie krytycznych punktów kontrolnych, ustalanie dokumentacji wszystkich wykonywanych procedur oraz realny efekt w postaci dobrze zabezpieczonego obiektu przed szkodnikami to kilka z wielu powodów, dlaczego Państwa firma powinna skorzystać z naszej usługi!

W OFERCIE POSIADAMY:
– monitorowanie szkodników w magazynach,
– monitorowanie i zwalczanie gryzoni (myszy, szczury),
– monitorowanie i zwalczanie owadów biegających (prusaki, karaluchy),
– monitorowanie aktywności moli spożywczych,
– monitorowanie owadów latających w obiekcie, jak i na zewnątrz (muchy, osy, szerszenie).